امروز : ۲۸ تیر ۱۳۹۸بازدید امروز: 10

بازدید این هفته: 349

بازدید این ماه: 728

کل بازدید ها : 127925

کاربران آنلاین : 1

تعداد کل نوشته ها: 174

تعداد کل نظرات : 576
    اربعین حسینی در کلام امام خامنه ای

    درسى که اربعین به ما مى‌دهد، این است که باید یاد حقیقت و خاطره‌ى شهادت را در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگهداشت.

    شما ببینید از اول انقلاب تا امروز، تبلیغات علیه انقلاب و امام و اسلام و این ملت، چه قدر پرحجم بوده است. چه تبلیغات و طوفانى که علیه جنگ به راه نیفتاد جنگى که دفاع و حراست از اسلام و میهن و حیثیت و شرف مردم بود. ببینید دشمنان علیه شهداى عزیزى که جانشان – یعنى بزرگترین سرمایه‌شان – را برداشتند و رفتند در راه خدا نثار نمودند، چه کردند و مستقیم و غیرمستقیم، با رادیوها و روزنامه‌ها و مجله‌ها و کتابهایى که منتشر مى‌کردند، در ذهن آدمهاى ساده‌لوح در همه جاى دنیا، چه تلقینى توانستند بکنند….

    اگر در مقابل این تبلیغات، تبلیغات حق نبود و نباشد و اگر آگاهى ملت ایران و گویندگان و نویسندگان و هنرمندان، در خدمت حقیقتى که در این کشور وجود دارد، قرار نگیرد، دشمن در میدان تبلیغات غالب خواهد شد. میدان تبلیغات، میدان بسیار عظیم و خطرناکى است. ….

    دستگاه ظالم جبار یزیدى با تبلیغات خود، حسین‌بن‌على(ع) را محکوم مى‌ساخت و وانمود مى‌کرد که حسین‌بن‌على(ع) کسى بود که بر ضد دستگاه عدل و حکومت اسلامى و براى دنیا قیام کرده است!! بعضى هم، این تبلیغات دروغ را باور مى‌کردند. بعد هم که حسین‌بن‌على(علیه‌السّلام)، با آن وضع عجیب و با آن شکل فجیع، به وسیله‌ى دژخیمان در صحراى کربلا به شهادت رسید، آن را یک غلبه و فتح وانمود مى‌کردند! اما تبلیغات صحیح دستگاه امامت، تمام این بافته‌ها را عوض کرد. حق، این گونه است